KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9111105
nr 911 1105
Hans Ångsäter
(f. 1935), Sverige
Blandteknik, Hans Ångsäter (f. 1935), monogramsignerad, 47x72
Hans Ångsäter, född 1935 i Ljusdal, Hälsingland, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 september 2014
kl 20:06:11
150 kr
250 kr
Hans Ångsäter
Läs mer om Hans Ã…ngsäter